• Banner2016
Wednesday, 12 July 2017 09:44

Datums vir die eerste kwartaal 2018 / Dates for the first term 2018

 

JANUARIE / JANUARY 

 

04/01 Friendly City Cycling – Criterium - Pad (PE)(04-06/01) 

07/01 Friendly City Cycling – Baan (PE) 

09/01 Kriekettoer Graaff-Reinet (1stes)(09-13/01) 

10/01 Madibaz Atletiekkursus (10-12/01) 

13/01 NMB Distrik Atletiek – Pad (PE) 

15/01 Skool heropen vir Personeel (08:00) 

15/01 Personeelvergadering (08:30-10:00) 

17/01 Skool heropen vir Leerders 

19/01 Prefektekamp (19-21/01) / Prefect camp 

19/01 Gr. 8-atletiek / Gr. 8 Athletics 

20/01 ECC Pad- en TT-Kampioenskappe–Pad (Oos-Londen

22/01 Interhuisatletiek (22-26/01) 

23/01 Gr. 12-oueraand / Gr. 12 Parents’ evening 

25/01 Gr. 8-Pottekonsert / Gr. 8 Concert 

26/01 Personeelfunksie 

27/01 Krieket: Brandwag (tuis) 

27/01 Ruan Josh tree op in ons skoolsaal 

28/01 ECC Provinsiale XCO1 – Berg (TBC) 

30/01 Gr. 8-Oueraand / Gr. 8 Parents’ evening 

 

FEBRUARIE / FEBRUARY 

 

01/02 Bestuurspanvergadering 

01/02 Blood drive 

01/02 Matriekontbyt / Matric breakfast 

02/02 Junior VLR-kamp (02-04/02) / Junior RCL camp 

03/02 Cricket: Victoria Park (home) 

06/02 Geboue- en Terreinkomitee vergadering 

07/02 Atletiek: Nico Malan Prestige Byeenkoms 

08/02 Civvydag (Gr. 12-afskeid) 

08/02 Sokkie (Tennis) 

08/02 Atletiek: Distriksbyeenkoms (08-10/02) 

10/02 Cricket: Union HS (home) 

12/02 Gr. 8 IK-toetse (12-16/02) / Gr. 8 IQ tests 

15/02 Pretloop (Gr. 12-geskenk) / Fun Run 

16/02 Mandjiedans (VLR) 

17/02 Cricket: Pearson (away) 

17/02 VW Herald MTB – Addo (Berg) 

20/02 Finanskomitee vergadering 

21/02 Tennis: Tjaart Vorster Toernooi (Cradock)(21-24/02) 

24/02 Cricket: Nico Malan (away) 

24/02 Gravity Down Kaskarresies 

24/02 Atletiek: Metrobyeenkoms 

24/01 VW Herald Tour – Road (PE) 

27/02 Sportkomitee vergadering

 

MAART / MARCH 

 

01/03 Rugby: Argentinian tour 

01/03 Sokkie (Rugby) 

02/03 Personeelkamp (02-04/03) 

02/03 Atletiek: OP Junior/Senior byeenkoms 

03/03 Cricket: Despatch (home) 

06/03 Kurrikulumkomitee vergadering 

07/03 Koffiekroeg 

08/03 Bestuurspanvergadering 

08/03 Mnr. & Mej. DP 

08/03 Athletics: EC Championships (08-10/03) 

10/03 Rugby/Netbal (Grenstoernooi) 

12/03 Governing Body election 

12/03 Toetsreeks begin (12-22/03) / Test series starts (12-22/03) 

13/03 Kultuurkomitee vergadering 

15/03 Koshuiskomitee vergadering 

16/03 Hamburger evening (Rugby) 

17/03 Rugby/Netbal: Bergsigtoernooi 

18/03 ECC Provinsiale XCO 2 – Oos-Londen (Berg) 

19/03 Beheerliggaamverkiesing 

21/03 Menseregtedag / Human Rights Day 

21/03 SASA High Schools - Potchefstroom 

22/03 Beheerliggaamvergadering 

24/03 Rugby/Netball: Despatch Festival 

24/03 NMB Distrikkampioenskappe 1 – Pad (PE) 

24/03 Hayterdale MTB – Berg (PE) 

24/03 Baywest MTB – Berg (PE) 

28/03 Rapporte / Reports 

28/03 Skool sluit / School closes 

28/03 Rugby: St. John’s Fees (1stes)(Jhb)(28-03-02/03) 

30/03 Goeie Vrydag / Good Friday 

 

APRIL 

 

02/04 Famieliedag / Family Day 

04/04 Rugby: Noord/Suid Toernooi (Middelburg)(04-09/04) 

05/04 Athletics: ASA Juniors (05-07/04) 

07/04 Fietsry: NMB Distrikkampioenskappe 2 – Pad (PE) 

10/04 Skool heropen / Schools reopen 

10/04 Personeelvergadering

Last modified on Tuesday, 13 February 2018 15:56