• Banner2016
Thursday, 16 March 2017 04:44

Rugby

KOƶRDINEERDER:  Mnr. D. Human

Span

Afrigter

1ste

D. Human / N. Strydom / W. Kapp

2de

M. Kleingeld

3de

A. Els

4de

T. Nel / Z. Sirkhotte

5de

F. Anker

16A

A. StrĆ¼mpher

16B

Z. Kemp

16C

R. Olbe

15A

A. van Tonder

15B

R. v.d. Merwe

15C

C. Barnardo

14A

W. Boshoff

14B

R. Taljaardt

14C

D. Terblanche

 

 

OEFENTYE

Span

Dag

Tyd

Plek

1ste

Maandae

14:30-16:00

A-veld

 

Dinsdae

14:30-16:00

A-veld

 

Donderdae

14:30-16:00

A-veld

2de

Maandae

14:30-16:00

A-veld

 

Dinsdae

14:30-16:00

A-veld

 

Donderdae

14:30-16:00

A-veld

3de

Dinsdae

14:30-15:30

B-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

B-veld

4de

Dinsdae

15:30-15:30

B-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

B-veld

5de

Dinsdae

15:30-16:30

B-veld

 

Donderdae

14:30-15:30

B-veld

16A

Dinsdae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

14:30-15:30

C-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

C-veld

16B

Dinsdae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

14:30-15:30

C-veld

 

Donderdae

15:30-16:30

C-veld

16C

Dinsdae

15:30-16:30

C-veld

 

Donderdae

14:30-15:30

C-veld

15A

Maandae

14:30-15:30

B-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

B-veld

15B

Maandae

14:30-15:30

B-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

B-veld

15C

Maandae

15:30-16:30

B-veld

 

Woensdae

14:30-15:30

B-veld

14A

Maandae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

C-veld

14B

Maandae

14:30-15:30

C-veld

 

Woensdae

15:30-16:30

C-veld

14C

Maandae

15:30-16:30

C-veld

 

 

Vasgestelde wedstryde / toernooie / byeenkomste die kwartaal / jaar

Opponent / toernooi / byeenkoms

Datum

Plek

Argentynse Toerspan (1ste & 2de)

07/03

Tuis

Grens Toernooi (14A, 15A, 16A, 1ste)

10-11/03

Weg

Despatch Fees (14A&B, 15A&B, 16A&B, 3de, 2de, 1ste)

24-25/03

Weg

Noord/Suid Toernooi (Al die A-spanne & 1stes)

31/03-05/04

Worcester

HS Framesby

22/04

Tuis

Grey Festival (14A, 15A, 16A, 1ste)

27-29/04

Weg

HS Brandwag

06/05

Weg

HS Otto du Plessis (junior spanne)

09/05

Weg

HS Otto du Plessis (senior spanne)

10/05

Weg

HS Punt

13/05

Mosselbaai

Meyer Sauermann (OP proewe) / HS Linkside

20/05

Weg

HS Pearson

27/05

Weg

HS Oudtshoorn

03/06

Weg

HS Grey

24/06

Weg

HS Port Rex

29/07

Weg

Sir Thomas Richard School (UK) (1ste en 2de spanne)

31/07

Tuis

HS Nico Malan

05/08

Tuis

HS Marlow

12/08

Tuis

HTS Drostdy (Worcester)

19/08

Weg

Dorp vs Koshuis

23/08

Tuis

Read 116 times