• Banner2016
Monday, 27 March 2017 04:32

Krieketbepalings 2017

Written by

Vasgestelde wedstryde / toernooie / byeenkomste die kwartaal / jaar / Opponent / toernooi / byeenkoms

 

 

Datum

Plek

1st Team + U/15A (Union High-Graaff Reinet)

04.02.2017

Daniel PIenaar

2nd Team + U/14A (Union High-Graaff-Reinet)

04.02.2017

Union High – Graaff Reinet

1st Team + U/15A (Despatch)

11.02.2017

Despatch

2nd Team + U/14A (Despatch)

11.02.2017

Daniel Pienaar

1st Team + U/15A (Pearson)

18.02.2017

Daniel Pienaar

2nd Team + U/14A (Pearson)

18.02.2017

Pearson

1st Team + U/15A (Nico Malan)

25.02.2017

Daniel Pienaar

2nd Team + U/14A (Nico Malan)

25.02.2017

Nico Malan

3rd Team  (Framesby)

01.02.2017

Framesby

3rd Team (David Livingstone 1)

08.02.2017

David Livingstone

3rd Team (Brandwag)

15.02.2017

Daniel Pienaar

3rd Team (Kirkwood 1)

22.02.2017

Kirkwood

3rd Team (Pearson 4)

01.03.2017

Pearson

U/14B (DF Malherbe A)

01.02.2017

Daniel Pienaar

U/14B (Grey B)

08.02.2017

Grey

U/14B (Ncedo)

22.02.2017

Ncedo

U/14B (Loyiso)

01.03.2017

Loyiso

U/15B (Woodridge)

06.02.2017

Woodridge

U/15B (Masiphathisane A)

20.02.2017

Masiphathisane

U/15B (Despatch)

27.02.2017

Despatch

Monday, 27 March 2017 04:27

Krieket Oefentye / Practice Times

Written by

Span

Dag

Tyd

Plek

       
       

1st Team

Tuesday

14:15-16:00

 
 

Wednesday

14:15-16:00

 
 

Thursday

14:15-16:00

 

2nd Team

Tuesday

14:15-16:00

 
 

Thursday

14:15-16:00

 

3rd Team

Monday

14:30-16:00

 
 

Tuesday

14:30-16:00

 

U/15

Tuesday

14:30-16:00

 
 

Wednesday

14:30-16:00

 
 

Thursday

14:30-16:00

 

U/14

Tuesday

14:15-16:00

 
 

Thursday

14:15-16:00

 
Monday, 27 March 2017 04:24

Koördineerder en Span Afrigters

Written by

KOöRDINEERDER:  Mnr. Z. Sirkhotte

 

Item

Afrigter

   

1st Team

Mr. Z. Sirkhotte (073 3483 786)

2nd Team

Mr. R. Olbe

3rd Team

Mr. C. Vermeulen

U/15A

Mr. F. Anker

U/15B

Mr. R. van der Merwe

U/14A

Mr. A. Strümpher

U/14B

Mr. T. Nel

Wednesday, 22 March 2017 04:19

Span Foto's

Written by

Krieket 1st 1000

Tuesday, 24 February 2015 08:57

Cricket 2015 Home & Away Fixtures

Written by
1st Team Saturday Coach:  Trevor Nel/Z Sirkhotte  
Date School Name Venue RESULTS
       
14 January Graaff Reinet Cricket Club Botanic's Cricket Field  DP won by 28 runs
15 January Pinelands  Graaff Reinet  DP won by 4 wickets
16 January Queens College Graaff Reinet  DP won by 111 runs
17 January Somerset College Graaff Reinet  DP won by 7 wickets
29 January T20 Bersig Home  DP won by 170 runs
30 January Noord-Kaap  Home  DP won by 27 runs
31 January Brandwag Away  DP won by 1 wicket
3 February T20 Uitenhage High Home  DP won by 10 wickets
6 February T20 Final Woodridge Away  DP lost by 4 wickets
7 February Victoria Park Home  DP won by 126 runs
19 February T20 Framesby Away  DP won by 21 runs
21 February Union High Home  DP won by 209 runs
28 February Pearson Home  DP lost by 5 wickets
6 March Nico Malan Home  DP won by 40 runs
       
'1st Team Invitation   Coach:  Trevor Nel/Z Sirkhotte
Date School Name Venue Results
       
7 March Gamble Street High Home Postponed (Sept 2015)
12 March Uitenhage High Home DP Lost by 1 wicket
14 March Despatch Away Postponed (Sept 2015)
14 March Uitenhage High Invitation Home  
       
2nd Team Saturdays Coach:  Ruan Olbe  
Date School Name Venue RESULT
       
31 January Brandwag Home  DP won
7 February Victoria Park Away  DP lost
14 February  Despatch Home  DP Lost
21 February Union High Away  DP lost by 56 runs
28 February Pearson Away  DP lost by 3 wickets
7 March Nico Malan Away  DP won by 101 runs
       
       
       
3rd Team Wednesday Coach:  Chris Vermeulen  
Date School Name Venue RESULT
       
28 January Lungiso 1 Home  Rain
4 February Bersig 1 Home  DP lost by 9 wickets
11February Westerings 3 Home  DP won by 5 wickets
18 February  Lawson Brown 1 Home  DP won by 6 wickets
25 February Pearson 3 Home  DP won by 36 runs
4 March Soqhayisa 1 Home  Postponed
11 March Strelitzia 1 Home  Postponed
       
       
15A Team Saturdays Coach:   Francois Anker  
Date School Name Venue RESULT
       
31 January Port Alfred Home  DP won by 8 wickets
7 February Victoria Park Away  DP won by 8 wickets
14 February Despatch Home  DP won by 8 runs
21 February Union High Home

 DP lost by 121 runs

28 February Pearson Away  DP lost by 9 wickets
7 March Nico Malan Away  DP lost by 93 runs
       
       
15B Team Monday & Wednesday Mnr Arno Els  
Date School Name Venue RESULT
       
28 January(W) Muir Home  Rain
4 February (W) Woodridge Home  DP won by
9 February(M) Pearson C Home  DP won by 9 wickets
18 February(W) Grey D Away  DP lost by 34 runs
23 February(M) Andrew Rabie Away

 DP won by 34 runs

2 March(M) Brandwag A Away  DP won by 26 runs
11 March(W) Qaphelawia A Home  Postponed
       
       
14A Team Wednesday / Saturday Coach:  Trevor Nel/Z Sirkhotte  
Date School Name Venue RESULT
       
28 January (W) Grey C Away  RAIN
31 January Brandwag Away  DP Lost by 2 runs
4 February (W) Otto du Plessis A Away  DP won by 130 runs
7 February Victoria Park Home  DP won by 7 wickets
14 February Despatch Home  DP won by 28 runs
28 February Pearson Home  DP lost by 9 wickets
7 March Nico Malan Home  Postponed
       
       
14B Team Monday Coach:  Riaan vd Merwe  
Date School Name Venue RESULT
       
9 February Westville Home  DP won by 6 wickets
23 February Westering Away  DP won by 67 runs
24 February Humansdorp A Home Postponed
2 March Pearson - PE Home  DP lost by 6 wickets
9 March Newton A Away  Postponed
       
       
14C Team Monday Coach:  Willem van der Merwe  
Date School Name Venue RESULT
       
2 February Alexander Road Home  Rain
9 February  Pearson - PE Away  DP won by 23 runs 
16 February Lungiso A Home  Postponed
23 February  Muir Home  DP won by 90 runs
2 March Victoria Park Home  DP won by 6 wickets
9 March Grey Home  Postponed
       
Tuesday, 27 January 2015 07:08

Krieketbepalings 2015

Written by
  1st Team Saturday Coach:  Trevor Nel/Z Sirkhotte
  Date School Name Venue
       
  31 January Brandwag Away
  7 February Victoria Park Home
  14 February  Despatch Away
  21 February Union High Home
  28 February Pearson Home
  7 March Nico Malan Home
Toetsreeks 14 March Uitenhage High Home
       
       
  14A Team Wednesday / Saturday Coach:  Trevor Nel/Z Sirkhotte
  Date School Name Venue
       
  18  January Uitenhage High Daniel Pienaar
  28 January (W) Grey C Away
  31 January Brandwag Away
  4 February (W) Otto du Plessis A Away
  7 February Victoria Park Home
  14 February Despatch Away
  21 Februarie Union High Home
  28 February Pearson Home
  7 March Nico Malan Home
       
       
  15A Team Saturdays Coach:   Francois Anker
  Date School Name Venue
       
  31 January Port Alfred Home
  7 February Victoria Park Away
  14 February Despatch Home
  21 February Union High Away
  28 February Pearson Away
  7 March Nico Malan Away
       
       
  2nd Team Saturdays Coach:  Ruan Olbe
  Date School Name Venue
       
  31 January Brandwag Home
  7 February Victoria Park Away
  14 February  Despatch Home
  21 February Union High Away
  28 February Pearson Away
  7 March Nico Malan Away
       
       
  15B Team Monday & Wednesday Mnr Arno Els
  Date School Name Venue
       
  28 January(W) Muir Home
  4 Febryary (W) Westering Home
  18 February(W) Grey D Away
  23 February(M) Andrew Rabie Away
  2 March(M) Brandwag A Away
Toetsreeks 11 March(W) Qaphelawia A Home
       
       
  14B Team Monday Coach:  Riaan vd Merwe
  Date School Name Venue
       
  9 February Westville Home
  16 February Humansdorp A Away
  23 February Westering Away
  2 March Pearson - PE Home
Toetsreeks 9 March Newton A Away
       
       
  14C Team Monday Coach:  Willem van der Merwe
  Date School Name Venue
       
  2 February Alexander Road Home
  9 February  Pearson - PE Away
  16 February Lungiso A Home
  23 February  Muir Home
  2 March Victoria Park Home
  9 March Grey Home
       
       
Page 1 of 3